25. MEDNARODNA
KONFERENCA O
MATERIALIH IN
TEHNOLOGIJAH

25TH INTERNATIONAL
CONFERENCE ON
MATERIALS AND
TECHNOLOGY






25. MEDNARODNA KONFERENCA O MATERIALIH IN TEHNOLOGIJAH

Na 25. Mednarodni konferenci o materialih in tehnologijah (25. ICM&T) se srečujejo znanstveniki z inštitutov in univerz skupaj s strokovnjaki iz industrije s področij kovinskih materialov, anorganskih, keramike, polimernih, kompozitnih in nanomaterialov, z željo po čim boljšem prenosu bazične v aplikativno znanost z visoko dodano vrednostjo.


Prijava / registracija



PROGRAM

KNJIGA POVZETKOV


Nedelja, 15.10.2017

Zgodnja registracija 17:00 - 18:00


Ponedeljek, 16.10.2017

9:00Otvoritev konference - Predsedujoči konference
9:15 PLENARNO PREDAVANJE - Rettenmayr
10:00
PLENARNO PREDAVANJE - Navard
10:45VABLJENO PREDAVANJE - Mori
11:15Odmor za kavo
11:45 Mannsberger
11:45VABLJENO PREDAVANJE - Timmel
12:05Gabor
12:15VABLJENO PREDAVANJE - Lobnik
12:25Benčina12:45Loning
12:45Alimadadi
13:05Wendler
13:15KOSILO
14:40Kevorkijan14:40VABLJENO PREDAVANJE - Kern
15:00Conradi15:10VABLJENO PREDAVANJE - Trimmel
15:20Kusič15:40Bele
15:40Popescu16:00VABLJENO PREDAVANJE - Mozetič
16:00Loncnar16:30Kaszonyiová
16:20M. Kovačič16:50Hetemi
16:40Belič17:10Vohlidal
17:00Postrska sekcija


Torek, 17.10.2017

9:00
PLENARNO PREDAVANJE - Orlov
9:45VABLJENO PREDAVANJE - Zaefferer
10:15VABLJENO PREDAVANJE - Galtayries
10:45Odmor za kavo
11:00Tripathi
11:00VABLJENO PREDAVANJE - Pahovnik
11:20T. P. Kovačič
11:30S. Kovačič
11:40Štepanek11:50Ručigaj
12:00Gartner12:10Maver
12:30KOSILO
13:30Izlet v Ljubljano
19:00Večerja v Gostilni na gradu
22:00Odhod iz Ljubljane


Sreda, 18.10.2017

9:00 PLENARNO PREDAVANJE - Dubois
09:45
VABLJENO PREDAVANJE - Hodnik
10:15VABLJENO PREDAVANJE - Gregorčič
10:45Promocijsko predavanje
11:05Odmor za kavo
11:35 Grabnar - Balaško
Čontala - Parkelj
11:55Fila - An
P. Quang - Suhadolnik
12:15Skela - MalejArumugam - Čapka
12:35Kelhar - Ikram
Tomanec - Makarovič
12:55KOSILO
14:00Topole - VerbovšekMatavž - Lampe
14:20Kračun - KosmačKeerthiwansa - Zavacky
14:40Robba - LeskovarDobravec - Hatić
15:00D. Talian - XuResnik - Pivec
15:20Trafela - Tomše
Štirn - Weissl
15:40Hren - GangilSchlemmer - Sampl
16:00Odmor za kavo
16:30VABLJENO PREDAVANJE - Rouilly
17:00Dresvyanina
17:20Nypeloe
17:40Ozkan

19:00-21:00
Družabni dogodek v Taverni pri Hotelu Histrion



Četrtek, 19.10.2017

09:00VABLJENO PREDAVANJE - Donik


09:00Junkar
09:30VABLJENO PREDAVANJE - K. Iglič


09:20Spirk
10:00VABLJENO PREDAVANJE - Kocijančič

09:40Bračič
10:30Odmor za kavo

10:00Mohan
11:00VABLJENO PREDAVANJE - Oblak11:00VABLJENO PREDAVANJE - Grainger
10:20Kargl
11:30VABLJENO PREDAVANJE - Gorenšek11:30Klobčar
12:00VABLJENO PREDAVANJE - Dolinar11:50Petrič

12:30Jenko12:10Govekar

12:50Zaključek konference12:30
KOSILO
13:10KOSILO



Organizator, soorganizatorji in sponzorji

Organizator


Soorganizatorji

  

Sponzorji

Pod pokroviteljstvom




NAZAJ NA VRH